11 сынып оқушыларының ата- аналар жиналысы

16- шы қарашада, 11 "А" сынып оқушыларының ата-аналарына арналған жиналыс өтті. Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Д. А. Алиева мектеп оқушыларын қорытынды аттестаттаудың үлгі ережелерімен және 2020 жылы Ұлттық бірыңғай тестілеуді өткізу туралы таныстырды. Қорытынды аттестаттау форматы бұрынғысынша қалады, бірақ 2019 жылдан бастап ҰБТ-ны өткізу жаңалығы енгізілді:
* Түлектер ақылы негізде жоғары оқу орнына түсу үшін тестілеуге жылына 4 рет қатыса алады – қаңтар, наурыз,маусым-шілде, тамыз айларында
• ҰБТ-ны қаңтар және наурыз айларында тапсырғаннан кейін бітіруші сынып оқушылары негізгі ҰБТ-ны маусым айында тапсыру және мемлекеттік білім гранттарын тағайындау конкурсына қатысу мүмкіндігінен айырылады;
* Ағылшын тілін меңгергенін растайтын халықаралық сертификаттары бар адамдар үшін "шет тілі"пәні бойынша ҰБТ-дан босату нормасы енгізіледі.