«ҚАМҚОРШЫЛАР КҮНІ»

Төлеген Айбергенов атындағы №16 орта мектепте «Қамқоршылар күні» мерекесі өтті.
Мектептің әлеуметтік педагогының негізгі міндеті – балалардың әлеуметтік құқықтарын қорғау, баланың дамуына қолайлы жағдай жасау, отбасы мен мектеп арасындағы серіктестік байланыстар орнату, балаларды құрдастарымен ортаға қосу және қоғамға интеграциялау.

Қамқоршылар күні-бұл ерекше мереке. Ата-ана тәрбиесінде ауыр жүкті өз мойнына алған адамдар үшін мереке.Балалардыңата-аналары жанында әртүрлі себептермен жоқ. «Қамқоршылар күні» мерекесіне орай 26 қазанда қамқоршыларға мектеп директорының атынан алғыс хаттар мен сыйлықтар табыс етілді.
Қамқоршылар «Қамқоршы күніне» орай оларға табысталған мадақтама грамоталарды қуана қабылдады және аталған іс-шараны ұйымдастырушыларға көрсетілген құрметі үшін, қолдаулары үшін алғыс білдірді. Іс-шара достық көңіл-күйде өтті.