Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
"Средняя школа № 16 имени Толегена Айбергенова" акимата города Астана
г. Астана ул. Кенесары, 81

"МЕНЕДЖМЕНТ, БИЗНЕС ЖӘНЕ БІЛІМ" 9В, 9Д сынып

🔰🔰🔰 Қазіргі кезеңде жалпы білімнің міндеті – баланың жалпылама дамуын қамтамасыз ету ғана емес, ең бастысы оларды жастай өз қабілеті мен қызығуына қарай белгілі бір мамандыққа арнайы бағыттай білу.
🔸Мамандықты саналы таңдауда адамның қабілеттілігінің қалыптасуының да үлкен маңызы бар. Бүгінгі күні мектеп оқушыларына кәсіби бағдар беру жұмыстары қайтадан жандана бастады.
🔸Бүгін, Астана қаласында "МЕНЕДЖМЕНТ, БИЗНЕС ЖӘНЕ БІЛІМ" колледжінде  кәсіптік бағдар беру аясында өткен "Біздің мамандықтар" атты  ашық есік күніне мектебіміздің 9В, 9Д сынып оқушылары қатысып, бірнеше мамандық бойынша ұйымдастырылған шеберлік сағаттарын тамашалап, өздерін  қызықтырған сұрақтарына жауап алды.
🔸Барша түлектерге сәттілік тілейміз!