Кәсіптік қоғамдастық – мұғалімнің кәсіби дамуының аса тиімді жолы.

Біздің мектептегі педагогикалық қоғамдастықтың жұмысы мектептегі білім беру үрдісінің жеті модуль бағдарламасын ендіруге бағытталған. Тәжірибе алмасу, тиімді педагогикалық практиканы тарату мақсатында, сондай-ақ ынтымақтастық және қолдау көрсету мақсатында, Төлеген Айбергенов атындағы №16 орта мектепбінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда деңгейлік курстан өткен мұғалімдер «Мұғалімнің кәсіби дамуы – мектептегі білімді жаңартудың негізі» атты тақырыпта қалалық семинар өткізді.

Семинар Білім басқармасының әдістемелік кабинетімен және Астана қаласы мұғалімдерінің біліктілігін арттыру институтымен бірлесіп ұйымдастырылды. Семинар жұмысына Білім басқармасының әдіскерлері Күнімбала Ізтілеуқызы Баяхметбаева мен Айман Таубайқызы Мендібаева, сондай-ақ Астана қаласы мұғалімдерінің біліктілігнін арттыру институтының бапкері Людмила Ярославовна Пырлик ат салысты. Семинар барысында біріне бірі ұқсамайтын, 12 ашық сабақ өтті.