«Дала өрнектері»,

Біздің мақтанышымыз.

24 қантар күні Қазақстан халқы Ассамблеясының 20 жылдығына арналған Астана қаласының орта мектептерінің би ұжымдары арасында «Дала өрнектері» атты байқауында «Эверест» би ансамблінің орындаушылары II орынға ие болды. Қатысушы оқушыларымызды атап айтқанда:Т.Жанабаева,И.Сыздыкова,А.Никонова,Н.Най,Ш.Канат, С.Гулиев,А.Ким,А.Холов,Г.Азизмамадов,К.Мараткызы,Я.Новикова,А.Джексембинова, И.Галдыбайулу. Аталған №16 мектеп оқушылары би өнерімен айналысқандарына аз уақыт болғанына қарамастан,  көптеген мектеп арасында өз өнерлерін көрсетіп, жүлделі орынды иеленді. «Эверест» би ансамблінің жетекшілері – Мукашева Ж.К. және Болычева А.С. Жетекшілердің еңбегі бұдан ары қарай жана берсін деп, алдағы уақытта биік жетістіктерге жете берсін деп тілейміз.