Уважаемые школы!!! мы набираем группы для бесплатного обучения по теме "Возможности вашего сайта". Заявки принимаются через службу технической поддержки (тикет)

mail@sh16.edu.kz

23.05.2021 ж. Нұр-Сұлтан қаласы Т.Айбергенов атындағы #16 орта мектебінде "Дарынды бала-болашақ кепілі" атты 4-тоқсан бойынша республикалық, қалалық байқауларға қатысып жүлделі орындарды иеленген оқушылармен және олардың ата-аналарымен дөңгелек үстел өтті.
Жеңімпаздар:
Түгел Амина 6"А-" сынып оқушысы; Сейдахмет Айару, 5"А"- сынып оқушысы; Жаңбырбек Ақарыс 6 "Ә"- сынып оқушысы; Полат Аймерей, Әбілхан Әмина, Асылбек Нұрислам 9 "А"- сынып оқушылары.
Дарынды оқушылар өздері қатысқан байқаулар туралы, қиындықтары мен қызығушылықтары, жетістіктері туралы ой бөлісіп, қойылған сұрақтарға жауап берді. Кездесуге келген ата-аналар да мектеп ұжымына өздерінің жылы лебіздерін білдіріп, балаларының ерекше дарындылығы туралы сөз қозғады, мектептің шығармашылық дамуына өз үлестерін қосқан дарынды оқушылардың ата-аналары мектеп әкімшілігі атынан 'Алғыс хатпен" марапатталды.