Ахмет Байтұрсынұлының 150 жылдығына арналған «Тіл ғұмыры – ұлт ғұмыры» атты танымдық кеш

Ахмет Байтұрсынұлының 150 жылдығына арналған
«Тіл ғұмыры – ұлт ғұмыры» атты танымдық кеш жоғары деңгейде өтті.
Кешіміздің барысында мектеп оқушылары, Алаш арыстарының тіл туралы ғибратты сөздерінен сахналық қойылым көрсетіп, ақын өлеңдерін мәнерлеп оқыды, керемет әуезді ән де шырқалды. Кешіміздің қадірлі қонақтары:
1. Ф.ғ.д, профессор, Қазақстан Республикасы Ұлттық Ғылым Академиясының корреспондент-мүшесі – Шерубай Құрманбайұлы
2. Тілдерді дамыту және архив ісі басқармасы басшысының орынбасары- Молдабаева Айгерім Қарабайқызы сөз сөйлеп, Сан ғасырлар бойы тарих пен тағдырдың талайына төтеп берген халқымыздың тілінің қасиетін, мәртебесін жас ұрпақ бойына сіңдіріп, патриоттық сезімдерін оята білді. Кеш соңында сөз алған мектеп басшысы Азимханова Сауле Мыншалқызы мен директордың орынбасары Жусипова Гаухар Жетебайқызы танымдық кешке қатысушы қонақтар мен оқушыларға, кешті ұйымдастырған қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Жиенбаева Салтанат Балғатайқызына ризашылығын білдірді.
Қазақ тілінің мәртебесін көтеретін және тіл үшін еңбек ететін осындай тіл жанашырлары бар да ұлт зиялыларының мұрасы өшпейді!