Кел, қыздар!

Эстетикалық цикл мұғалімдерінің пән апталығы аясында 2022 жылдың 15 қарашасында «Кел, қыздар!» атты дәстүрлі мектепішілік байқау өтті.
Байқаудың мақсаты: Оқушылар ұжымының ауызбіршілігіне ықпал ету, эстетикалық талғамды тәрбиелеу, шығармашылық сапасын қалыптастыру. Сайысқа 6 «Е» және 6 «И» сынып оқушылары қатысты.
Байқау бағдарламасы бірнеше кезеңнен тұрды:
1. Жарысқа дайындық

2. «Кім туралы мақал-мәтелдер көбірек есте қалады тырысу».
3. «Кім түймені тез, дұрыс тігеді» сайысы.
4. «Жіпті дұрыс және тез ораңыз» сайысы.
5. Байқау << Әріптер тозды.
6. «Пантомима» байқауы.
7. «Аспаздық» байқауы.
8. «Жанкүйерлер» байқауы.

Қыздар өз өнерлерін көрсетті.
Бұл шарада Қыздар өздерінің шынайы бола алатынын көрсетті. Онда жеңілген жоқ, достық жеңді! Барлық қыздарға тәтті сыйлықтар берілді. Осы жарқын мерекені құруға көмектескендердің барлығына рахмет. Әділқазылар алқасы – қажырлы еңбектері үшін, сайыскерлер белсене қатысқандары үшін, жанкүйерлер болмаса, сайысымыз сәтті өтпес еді. Ал көркем шығарма мұғалімі Шекенова Канат Кырыкбаевнаға ерекше алғыс айтамыз. Ол өз сабақтарында қыздардың бойына үй шаруашылығын жүргізу дағдысын дарыта білді. Ересектерде өзін дұрыс ұстауға мектеп орындықтарынан үйретіледі. Бұл сайыста олар соны көрсете білді.