Зорлық-зомбылықсыз балалық шақ

Қазақстанда 2022 жыл балаларды қорғауға арналды. Қазақстанда балалар құқығы туралы конвенция қабылданды – балалар мемлекеттің ерекше қорғауында. Бүгін 15.11.2022 жылы №16 ОМ де өткен пікірсайыс тақырыбы: "Зорлық-зомбылықсыз балалық шақ" тақырыбына арналды. Бұл сөз сайысына 9-сынып оқушылары: Исмаилов Салман, Маратов Даниал, Захарченко Диана, Стрыгин Данил, Каратай Дияр, Ефременко Артем қатысты.
            Тергеу тобы көпшілік дауыспен сенімдірек болды: олар бала құқықтары туралы конвенцияда дұрыс заңдар бар, бірақ біздің елімізде барлық заңдар дұрыс жұмыс істемейді деген қорытындыға келді. Бізге заңдардың орындалуын күшейту керек.
Дебат өткізген тарих мұғалімі Власенко Е.В