Мектеп командасы: тиімді басқару және білім сапасы

Білім алушы ұйым ретінде мектебімізде әкімшілік, көшбасшы педагогтер,  шебер-педагог, зерттеуші-педагог, ӘБ жетекшілері, мектеп психологы, 10А, 10В сынып пән мұғалімдерінің қатысуымен  «Мектеп командасы: тиімді басқару және білім сапасы» тақырыбында кездесу өтті. Кездесу барысында  білім берудің әлемдік трендіне енген  «Төңкерілген сынып» жобасымен таныстырып, оның негізгі мақсаты, идеясы мен тиімділігі түсіндіріліп, кері байланыс жасалды. Бірлескен жұмыс оқу процесінің барынша нәтижелі болуына үлкен септігін тигізетіні сөзсіз. Алдағы уақытта жұмыс барысымен бөлісетін боламыз.