«Ең үздік»

🔰🔰🔰 18 қаңтар күні М.Өтемісұлы атындағы оқушылар сарайында балалар жылының қорытындысы бойынша қалалық «Ең үздік» жобасының марапаттау рәсімі өтті.

🔹Іс-шарада робототехника бойынша қалалық және республикалық жобалардың жеңімпазы  ретінде 11 «В» сынып оқушысы Халилов Нариман мен өзге ұлт өкілдері арасында мемлекеттік тілді жетік меңгерген үздік оқушы номинациясы бойынша 10 «Г» сынып оқушысы Омуралиева Элина Құрмет Грамотасымен марапатталды.

🔹Қолдау көрсетуге Мектеп Парламенті мен 10-11 сынып оқушылары және жетекшілері барды. Оқушыларымыздың алар асулары биік болсын! Құттықтаймыз!