STEPIK

🔰🔰🔰 Бүгінгі мұғалімнің алдында Z ұрпақ отыр. Z ұрпағы өзінің ойлау ерекшелігімен, цифырлы белсендігімен және ерекше мінездері мен шыдамсыздықтармен         ерекшеленеді. Ондай оқушылар сабақтың қызықсыз өткенің қабылдамайды.

Сол себептен Бастауыш сыныптарының онкүндігіне орай Ахметжанова Ж.С. мұғалімдер арасында STEPIK онлайн бағдарламасы бойынша шеберлік сағатын өтті.

Шеберлік сағат үш бөлімнен тұрды. Ең біріншіден мұғалімдер бағдарламаға кіріп сабақпен танысып, тапсырмаларын орындап көрді. Екіншіден сауалнамаға жауа берді. Сауалнама смс чат ретінде ұйымдастырылған. Және соңында Жулдыз Садыбековна STEPIK бағдарламасында сабақты жасау жолдарымен таныстырды.