“Жас Сарбаз”

Құрметті достар!
Бүгін өздеріңізге белгілі бокс жаттықтырушысы, ішкі істер қызметкерлерінің арасында әлем чемпионы, QAZAQ BOXING залының бапкері Мұхит Бахытұлымен “Жас Сарбаз” тәрбиеленушілері бір күндік жаттығу өткізді. Жаттығу барысында Мұхит ағамыз балаларға чемпиондық әдіс тәсілдерін көрсетіп, өзінің мотивацияға толы сөздерімен жігерлендірді.
Жаттығу соңында Мұхит Бахытұлына Жас Сарбаз жасөспірімдер әскери-патриоттық қозғалысы РҚБ, Астана қалалық филиалының төрағасы Асхат Бағдатұлының атынан арнайы Алғыс хат табыстап, Жас Сарбаз эпикировкасын сыйға тартылды.