«Ұлы дала ұрпағы»

Желтоқсан айының 6-7 күндері Астана қаласында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25 жылдығы аясында «Ұлы дала  ұрпағы» атты Махамбеттің жас мұрагерлеріне арналған  I Республикалық байқауы өтті. Байқаудың мақсаты:  Қазақстан халқының салт-дәстүрлері мен әдет-ғұрыптарын құрметтеуге , адамгершілік, патриоттық идеяларды, ұлттық-патриоттық сезімді қалыптастыру.

Республикалық байқау мына номинациялар бойынша өтті:

• Вокал;
  • Театр;
  • Эссе
  • Мәнерлеп оқу
  • Күй орындаушылық

Мектебімізден аталған номинациялар бойынша  оқушылар белсенді қатысып, төмендегідей нәтижелер көрсетті:

Эссе Қола медаль – Корн  Антон.    Мұғалімі:  Кембаева Н.К.

Мәнерлеп оқу  – Қола медаль – Бектилла Дамира. Мұғалімі: Шакирова Д.С

ЭссеДиплом. Номинация «Өз елінің патриоты» - Асылхан Аяулым. Мұғалімі: Сатекова А.Т.

Эссе – Диплом. Номинация «Өнерімен көпке жаққан» - Азамат Азиза. Мұғалімі: Аюпова А.С.

Эссе – Диплом. Номинация «Өз елінің патриоты»  - Салманов Расим, Мұғалімі: Бүркітбаева К.Е.

Шын жүректен құттықтаймыз!

Шәкірттердің алар асуы, бағындырар белесі көп болсын!!!!