Алаш ордадан Қазақстан тәуелсіздікке»

2016 жылғы 30 қарашада біздің мектепте «Ең үздік мұғалім» байқауы өтті. Тарих пәні мұғалімі Елена Викторовна Власенко «Алаш ордадан Қазақстан тәуелсіздікке» тақырыбы бойынша 9 «а» және 9 «в» сыныбында ашық сабақ өткізді, сабаққа қонақтар мен комиссия мүшелері, мектеп мұғалімдері қатысты. Сабақ өте қызықты, 7 базалық деңгейлі технологиялары бойынша өткізілді, сын тұрғысынан тыс тәсілдер мен «Венна» салыстыру диаграммасы қолданылды, психологиялық тренинг өткізілді. Сабақ басында психологиялық бейімделуі құралды, содан кейін топқа бөлінді: 1 топ Рәміздер. Бағдарлама; 2 топ. Көшбасшылықты анықтау; 3 топ. 25 жылда Қазақстанның жетістіктері. Астана. Сабақ мақсаты: оқушылардың тәуелсіздік Қазақстанның мемлекет ретінде  саяси дамыту туралы тұтастық түсінігін қалыптастыру, Алаш Орда автономиясымен салыстыру, тұжырым жасау. Қазақстанға деген тілектерді  көгершінің қанатында жасау. Елдің гүлденуі (1 топ), әр қарай жетілуі (2 топ), бақыт және жеңіс тілейміз, гүлдене бер, менің елім (3 топ).