«Мәңгілік ел негізі - тәуелсіздік» ең үздік сыныптан тыс іс-шаралар сыртқы байқау қорытындысы

2016 жылғы 1 желтоқсаннан 13-не дейін Астана қаласы бойынша «Өрлеу» ҰБАО АҚ филиалында қоғаммен байланыс және баспа қызметінің бөлімі астаналық жалпы орта мектеп, лицей және гимназиясының орта және жоғары буын мұғалімдері арасында Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 25-жылдығына арналған «Мәңгілік ел негізі – Тәуелсіздік» ең үздік сыныптан тыс іс-шаралар сыртқы байқауын өткізді. Қала мұғалімдері байқауға белсенді қатысты – ең үздік жұмыс атағына 75 әр түрлі форматта өткізілген іс-шаралар материалдары үміттенді: сынып сағаттары, зияткерлік викторина, дөңгелек үстел, мектептік концерттер. Ерекше күнге байланысты қазылар алқасы 25 ең үздік сыныптан тыс іс-шара материалдарын іріктеп алды. Оның бірі - «Қазақстанның Тәуелсіздігіне 25 жыл» тақырыбына 10 сынып оқушылармен ағылшын тілінде өткен сыныптан тыс  іс-шара. Мұғалімі - Кубентаева Салтанат Галимовна. Ең үздік сыныптан тыс іс-шаралар 2017 жылы «Білімдегі жаңалықтар» журналының қосымшасында жарияланады.