9 сынып оқушыларына салтанатты түрде аттестат берілді

2017 жылғы 15 маусымда Төлеген Айбергенов атындағы №16 орта мектепте

9 сынып оқушыларына салтанатты түрде аттестат берілді. Салтанатты жағдайда, мерекелі безендірілген залда тоғызыншы сынып оқушылары негізгі мектепті аяқтауы туралы аттестатын алды. Сәнді және әдемі киінген қыздар мен жігіттер өз ата-аналары мен педагогтардың қол шапалақтауымен сценадан түсті, әр бала туралы жүргізушілер жылы сөздер мен шын тілектерін айтты, олардың мектептік өмірлері туралы презентациясы көрсетілді. Түлектер мұғалімдерді «оқушылық сүйген жүректерімен» марапаттады, педагогтарға алғыстарын білдірді. Барлық оқушылар – 10 сыныпты жалғастыратын да, мектеппен қоштасатын да, олар қалалық және еліміздің кәсіптік оқу орындарында білімдерін жалғастырады, осы аттестат алған күндерін естерінде сақтайды, ересектер өміріне алғашқы қадам ретінде.