11 қарашада біздің мектепте «Жаңартылған білім мазмұны жағдайында бастауыштан орта буынға ауысуында 5 сынып оқушыларының сәтті бейімделуін қамтамасыз ету» консилиумы өтті. Мақсаты - бесінші сынып оқушыларының оқытуда және тәрбиелеудегі қиындықтарын зерттеу, оқушылар мен мұғалімдердің оқу қызметіндегі қиындықтар себептерін анықтау, олардың  себептерін жою бойынша оқу-тәрбиелік және басқару шараларын әзірлеу.

Сынып жетекшілері мен 5-сынып оқушыларда жұмыс істейтін пән мұғалімдері бастауыш сынып мұғалімдері мен мектептің психологиялық қызметімен бірігіп оқушылардың бейімделу бойынша конструктивті талқылау ерекшеліктері сабақ және сабақтан тыс қызметінде әрі қарай жұмыс істеу үшін жайлы жағдай қалыптастыру бойынша құнды нұсқаулар әзірлеуге көмек берді.