«Ең үздік мектеп музейі - 2017»

Елбасы Н.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласын негізге ала отырып, Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 26 жылдығы мен Тұңғыш Президент күніне арнап Астана қаласы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының, Астана қаласы Білім басқармасының және «Атамекен»Қазақстан Картасы» этно-мемориалдық кешенінің ұйымдастыруымен өткен «Ең үздік мектеп музейі - 2017» байқауына қатысып, мектебіміз атын зор мақтанышпен алып жүрген ақиық ақын Т.Айбергеновтың мұражайында ақынның өмірі мен шығармашылығы туралы мәнді де мағыналы мол ақпарат беретін, жас ұрпақты поэзияны сүйе білуге баулитын іс-шара өткізген қазақ тілі және әдебиеті пәнінің мұғалімі Сатекова Айгүл Тілешовна осы байқауда әділ қазылар алқасының шешімімен 3 дәрежелі дипломмен марапаттады.      Мұражайдағы мұрағаттар әлі де толықтырылып, жұмыс әлі де белсенді жалғасын табатынына сенімдіміз.