«Су музейіне» экскурсия

Заманауи адамның өмірін өркениеттің игілігісіз елесту мүмкін емес,  құбырдағы су, электр және жылу батареясыз. «Астана су арнасы» КМК – қуатты шаруашылық, бұл кәсіпорын тек қана астаналық тұрғандары мен қонақтарын ішетін сумен қамтып қана қоймай, сонымен қатар қаланың басқа да өнеркәсіптік өндірістерін сумен қамтамасыз етеді. Әр адамның, елдің, табиғаттың, барлық біздің планетадағы су маңыздығы туралы оқушылардың білулері мақсатымен Төлеген Айбергенов атындағы № 16 орта мектептің 8 «г» сынып оқушылары үшін «Астана су арнасы» КМК-ға экскурсиясы ұйымдастырылды. Оқушыларға экскурсия үлкен әсер берді. Экскурсия кезіңде музей директоры Серик Кылышевич Искаков және инженер-технолог Татьяна Николаевна Смолкова балаларға қалалық су станциясы  қалай жұмыс істейді және Вячеславск су қоймасы қалай ішетін суға айналады, суды үнемдеп қолдануы туралы айтып берді.