"Патриот" медалі

Астана қаласы, Төлеген Айбергенов атындағы №16 орта мектептің 10"А"-сынып оқушысы Полат Аймерей 2021-2022 оқу жылында "Жас сарбаз" патриоттық ұйымының ұйымдастыруымен "Балдәурен" лагеріне барып өзінің белсенділігімен, білімімен ерекшеленіп "Патриот" медалін иеленіп келген еді.
Биылғы оқу жылында «Қазақстандық жас патриоттар академиясының» мүшесі Полат Аймерей 21 қыркүйек күні Түркістан қаласында өткен «ПАТРИОТИЗМ -ТЕРЕҢ БІЛІМ МЕН ЕҢБЕКҚОРЛЫҚТЫҢ НЕГІЗГІ БАСТАУЫ» ІV ЖАС ПАТРИОТТАР ФОРУМЫНА қатысып келді.
Енді Аймерей, 2022-2023 оқу жылында белсенділік танытып, барлық іс-шараларға өзінің құрбы-құрдастарын тартуға, патриоттықты бойларына сіңіре өсу үшін «ЖОСПАР-БАҒДАР» бойынша жұмыс жасауға белсене кіріседі деген ойдамыз. Аймерей, саған сәттілік тілейміз!