БП зорлық-зомбылықсыз балалық шақ

Бүгін 14.11.2022ж күні, Төлеген Айбергенов  атындағы №16 орта мектебінде  «Еркіндік» дебат клубының жетекшісі Ж.И.Канлыбаева мектеп оқушыларымен   ұйымдастырған мектепшілік дебат турнирі өтті. Дебат тақырыбы клубтың жылдық жоспарына сәйкес және мектептің апталық іс-шарасында көрсетілген бағдарлама бойынша жүргізілді.
         Дебат қарары «БП зорлық-зомбылықсыз балалық шақ» Дебат АПФ форматында жүргізілді. Дебатқа фракция мүшелері мұқият дайындалғандары ойын барысында көрінді. Спикерлер өз позицияларына байланысты аргументерін құра білгендіктен ойын бәсекелестік, зерттеушілік бағытта жүріп отырды. Ойынға клуб лидері Аймерей төрешілік етті. Пікірсайсқа төрт команда қатысты. 1 турда екі палатаныңда  Оппозиция ойыншылары 1 рангке ие болып жеңіске жетіп 2 турда сайысқа түсті. Ойын соңында Аймерей әр фракцияның кейсіне тоқталып, бүгінгі дебаттық пікірсайыс өте тартымды ұтымды пікірталас болғанын мәлім етті. Ойын қорытындысы бойынша екі командада тепе-тең түсті. 3 турда пікірсайысшыларға сәттілік тілейміз!