Сұлулық әлемі!

2022 ЖЫЛ, 30 ҚАРАША

Астана қаласының Білім басқармасы, Техникалық білім беру орталығы - «Сұлулық әлемі!» сәндік-қолданбалы өнерде атты шығармашылық қалалық қолданбалы өнер жарысын ұйымдастырды.
Байқаудың мақсаты – сәндік-қолданбалы өнерді насихаттау және балалардың шығармашылығын дамыту. Қалалық байқауға қатысты Астананың 45 оқу орнынан 140 оқушы қатысты. 150-ден астам жұмыс қаралды. Жарыс келесі бағыттар бойынша жүргізілді:

1. Бас киім үлгісі авангард стилінде;
2.Зергерлік бұйымдар авангардтық стиль;
3. Авангард стиліндегі сәнді сөмкелер.

Көркем еңбек пәнінің мұғалімі Баймагамбетова Л.К. жетекшілігімен
6 «В» сынып оқушысы Жомарт Азиза «ДИСКО-ДОП» сәнді қол сөмкесін ұсынып, 2 орынға ие болды. 7 «Д» сынып оқушысы Цой Диана, Шекенова К.К. жетекшілігімен «TATEM Өрмекші» бас киімін ұсынды, ол үшін сертификат алды. Қыздарды жеңісімен құттықтаймыз және шығармашылық жетістік тілейміз!Осымен тоқтап қалмай, әрқашан алға ұмтылуларыңызға, кез келген шыңдарды бағындыруларыңызға тілектеспіз. Сәттілік жолыңызда әрқашан сәттілік жұлдызы жарқырай берсін!