«Балдәурен»

⚜️⚜️⚜️ 11-30 сәуір айы аралығында мектебіміздің 5 «Б» сынып оқушылары: Исақ Жасмина, Бақтияр Сезім және Бақитяр Інжу, 7 «Б» сынып оқушысы Аманалы Аят, 7 «Ә» сынып оқушылары: Абдурашитов Элмурод пен Жаңбырбек Ақарыс Щучинск қаласындағы Республикалық «Балдәурен» оқу-сауықтыру орталығында демалып қайтты.
Қазақстанның барлық қалаларынан жиналған републикалық лагерьде балалар уақыттарын қызықты өткізді. Түске дейін бағдарлама бойынша сабақ оқып, түстен кейін үйірмелерге қатысты. Лагерьдегі түрлі конкурстар мен қызықты ойындар және байқаулар балаларға ерекше ынта мен жігер сыйлады. Олар өздерін жан-жақты көрсетіп, сурет, биотехнология, математика конкурстарынан жүлделі орындар алды.